KARAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ

Sıfır Atık Projesi

Sıfır Atık Projesi kapsamında öncelikli olarak Okul/Kurum Müdürlüklerinin´´Firma(Kurum) ´´  kayıtlarını Entegre Çevre Bilgi Sisteminden yapmaları gerekmektedir.
Sıfır Atık Projesi

Entegre çevre bilgi sistemine firma(kurum) kayıtları okul/kurum müdürü tarafından e-devlet sisteminden yapılacaktır(köy okulları hariç). Merkezde, sisteme kayıt sonrası alınan ıslak imzalı form Müdürlüğümüz İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimine elden teslim edilecektir. İlçelerde ise İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde toplanan formlar, İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğüne Faks (338 213 16 46) çekilecektir.  Başvurusu onaylanan okul ve kurumlar entegre çevre bilgi sistemi uygulama listesinden ´´Sıfır Atık Bilgi Sistemini´´ ekleyecektir. Bu aşamadan sonra okul ve kurumlar , kurumlarından toplanan çöplerin (atıkların) miktarını sisteme rutin olarak işleyeceklerdir.  Entegre çevre bilgi sistemine giriş için yardımcı videolar yandaki linktedir.  https://sss.csb.gov.tr/siksorulansorular?soruGrupId=1041&uygulamaid=39

 

Ayrıntılı bilgi için  Karaman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Tel: 213 82 57 (Dahili:13 36)

0 - 0338 280 7086

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.